RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
RP-1200SW
Cantitate
21 799 MDL
0% / 5 luni
Principalele caracteristici ale modelului Klipsch RP-1200SW:
Tip: Subwoofer activ
Putere: 400W (până la 800W putere de vârf)
Driver: woofer Cerametallic™ de 12 inchi
Gama de frecvențe: 24Hz - 120Hz