RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
RP-1600SW
Cantitate
36 999 MDL
0% / 5 luni
Principalele caracteristici ale modelului Klipsch RP-1600SW:
Tip: Subwoofer activ
Putere: 800W (până la 1600W putere de vârf)
Driver: woofer Cerametallic™ de 16 inchi
Gama de frecvențe: 18Hz - 120Hz